Łódzka fabryka ABB Power Grids to największe centrum produkcyjne spółki w naszym kraju. Pod jednym dachem, w pięciu zakładach, powstają transformatory mocy, rozdzielcze, trakcyjne oraz komponenty i elementy izolacyjne do produkcji transformatorów.

Zlokalizowany w Łodzi przy ulicy Aleksandrowskiej kompleks produkcyjny ABB Power Grids zatrudnia ponad 1500 osób.

Aktualnie do naszego Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy osób na stanowisko: Nawijacz

Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, ambitną i zaangażowaną – APLIKUJ!

 Zadania

  • Wykonywanie zadań na stanowisku zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-techniczną w zakresie nawijania uzwojeń do transformatorów dużych mocy;

  • Wykonywanie robót na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy, a w szczególności: przygotowanie stanowiska do nawijania;

  • Nawijanie uzwojeń;

  • Wykonywanie pomiarów i rejestrowanie wyników w kartach kontrolnych;

  • Zdjęcie uzwojeń z maszyny.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe;

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB Power Grids;

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

  • Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;

  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Dodane o 14:39, 30 lipca 2020
  • Wyświetleń:190
  • ID ogłoszenia: 619523862

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Łódź, Łódzkie, Bałuty

O firmie
ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od ponad 25 lat firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia blisko 8000 osób w fabrykach i biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. Nasze lokalizacje znajdują się m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, czy Wrocławiu.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Paulina